RED DRAGON ORION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RED DRAGON ORION

RED DRAGON, OGAME UNI ORION
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam wszystkich ;D - Maju ;P

Go down 
AutorWiadomość
Maju




Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Data przystąpienia : 29/06/2012
Wiek : 29
Skąd : Gliwice

Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich ;D - Maju ;P   Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty02.07.12 15:45

Witam wszystkich Very Happy

Może na początek powiem coś o sobie , mam na imię Kamil, mieszkam w Gliwicach i we wrześniu 18 stuknie - co prawdopodobnie stawia mnie jako najmłodszego sojusznika ;P
Uczę się w prywatnej szkole zawodowej na Fryzjera ;>
Jeśli chodzi o praktyki to mogę wam podać adres strony Salonu,http://www.studioludwig.pl/

Jeśli chodzi o Ogame. hmm... zacząłem na uni 42- gówniarz byłem ;D (uczyłem się tam grać i miałem jakieś 50k pkt)
i na paru innych(nie pamiętam wszystkich ;p) Grałem od startu na uni 50 -osiągnąłem tam 90k pkt w miesiąc.
jeszcze na jednym ze starszych uni 1-20 , miałem od 0 pkt jakieś 2 mln.
Dochodzą tutaj też osiągi (na innych ugamelach) ale to już dla zabawy.

Obecnie gram, na Fornaxie - 900k pkt.
No i tutaj na Orionie , od początku.

Muzyka? - tutaj jest mieszanka muzyczna, (głównie to co mi się spodoba), ale przeważają takie jak : rap,rnb,pop,dance,elektro,klubowe itd. ;D tak jak napisałem wcześniej , jest mieszanka .


W razie jakichkolwiek pytań , piszcie ;D

Pozdrawiam ;P
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich ;D - Maju ;P   Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty02.07.12 15:54

55 za męskie strzyżenie?! co w tym jest? a tak w ogóle to witam w sojuszu, i na forum, zaglądaj tu jak najczęsciej:)
Powrót do góry Go down
Maju




Liczba postów : 3
Reputacja : 0
Data przystąpienia : 29/06/2012
Wiek : 29
Skąd : Gliwice

Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich ;D - Maju ;P   Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty02.07.12 16:35

Wiesz ;D chodzi o jakość usługi ;-) to nie jest pierwszy lepszy salonik napotkany na ulicy ;D
Tam przeważnie przychodzą tzw. "wyższe sfery" ;D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich ;D - Maju ;P   Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty02.07.12 20:48

Dzyń strzyżenie maszynką salon wyższej sfery 55 zł poprosze XD Miło mi poznać liczymy na owocna współpracę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty
PisanieTemat: Re: Witam wszystkich ;D - Maju ;P   Witam wszystkich ;D - Maju ;P Empty

Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich ;D - Maju ;P
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RED DRAGON ORION :: Tematy różne :: Who is who-
Skocz do: