RED DRAGON ORION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RED DRAGON ORION

RED DRAGON, OGAME UNI ORION
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012

Go down 
2 posters

Kto na Radnego
Sir Maximus
NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_lcap43%NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_rcap
 43% [ 6 ]
Aragorn3
NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_lcap57%NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_rcap
 57% [ 8 ]
OptiM4l
NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_lcap0%NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 14
 
Poll closed

AutorWiadomość
Antlopka
Admin
Antlopka


Liczba postów : 16
Reputacja : 1
Data przystąpienia : 26/06/2012
Wiek : 39
Skąd : Otwock

NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty17.09.12 21:16

Witam

Oto lista kandydatów do rady sojuszu, osoba która zdobędzie największą ilość głosów zasiądzie w radzie, jeśli bedzie konieczność , to zostaną wybrane dwie osoby z największą ilością głosów.

Termin głosowanie do 22.09.2012 do godziny 18:00

pozdrawiam
Łukasz / Camaxx
Powrót do góry Go down
http://reddragon.ogameuni.com
Go??
Gość




NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Re: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty17.09.12 21:52

hmm...Chciałbym poznać co nasi trzej kandydaci oferują dla sojuszu, przecież są to wybory, więc powinna być kampania wyborcza.
Bo skąd mam wiedzieć na kogo głosować.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Re: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty18.09.12 3:20

Wahałem się m. Aragornem i Maximusem- ale mam dłuższy kontakty z tym pierwszym- więc- Aragornie- masz mój miecz!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Re: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty18.09.12 6:49

Witam,

propagator słusznie zauważył, że kandydaci powinni wypowiedzieć się o tym co chcą sojuszowi swoją osobą w radzie zaoferować.

Z ogame po raz pierwszy zetknąłem się na studiach kiedy ta gra dopiero pojawiła się w Polsce. Grałem na pierwszym uni 11 a potem bodajże na uni30. W pierwszym przypadku zawędrowałem do top 30. Później na parę lat zarzuciłem grę a w tym roku postanowiłem do niej wrócić.
Najważniejsze co mogę zaoferować naszemu sojuszowi to swoje doświadczenie i wiedzę. Mimo, że przez parę lat ogame ewoluował podstawowe zasady gdy nie uległy zmianie.
Dla mnie ważny jest zgrany sojusz i dobra zabawa. Żeby sojusz był zgrany ludzie muszą się chociaż trochę lepiej poznać. Dlatego chciałbym zmotywować naszą ekipę do większego udzielania się na sojuszowym forum i korzystania z komunikatorów internetowych, aby mieć ze sobą lepszy kontakt. Wiem, z doświadczenia, że zupełnie inaczej się gra gdy zna się ludzi, z którymi się gra. A jak pozna się ekipę sojuszową to i zabawa jest lepsza Very Happy
Chciałbym również postawić na pomoc (oczywiście w miarę możliwości) graczom słabszym. Jeżeli każdy gracz z czołówki sojuszu wyśle kilka DT surowców graczom słabszym sam nie zbiednieje a taka pomóc ułatwia tym graczom szybszy rozwój przez co sojusz tylko zyskuje. Sam doświadczyłem takiej pomocy ze strony Szafira i antlopki, co przekonało mnie, że trafiłem do fajnego sojuszu Very Happy
Kolejną sprawą jaka moim zdaniem jest ważna jest to, że z racji wykonywanego zawodu często jestem przy komputerze i mogę szybko służyć pomocą lub radą. Uważam, że to dobrze jak zawsze ktoś z rady jest dostępny i w razie zaistniałej potrzeby można do niego napisać. Oczywiście wszyscy mamy życie osobiste i nie da się być dostępnym 24h ale dlatego rada składa się z kilku osób a nie jednej Very Happy

To tak po krótce z mojej strony Wink

Liczę na Wasze głosy !!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Witajcie :)   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty18.09.12 14:02

Jestem OptiM4L Wink

A na sam poczatek przepraszam ze nie uzywam polskich znakow ale wg mnie to strata czasu Wink
A wiec opowiem w krotce to co sie stalo w przeszlosci i jakie jest moje doswiadczenie.
Aragorn3 nie obraz sie ale zaczne podobnie jak ty, a wiec moja przygode z ta gra zaczalem ok 2/3 lat temu moze wiecej kiedy to na uni12 stworzylem konto. Gralem dosc dlugo bo duzo ponad 7 miesiecy nie pamietam dokaldnie ile ale mialem ok. 4/5 mln pkt i zaliczalem sie do top100. Zaczynajac gre na tamtym sojuszu pierwsza 3 miala ok 500k pkt i do top1000 bylo wyczynem wbic... Jednak po pewnym czasie dolaczajac do sojuszu ok.50 miejsca zaczalem wzbijac punkty coraz szybciej... Po ok. 2 miesiacach gry z nimi dostalem sie do zarzadu nie z wlasnej woli lecz z prosby jednego z rady na stanowisko admirala floty... Poczatkowo nie bylem w stanie ogarnac floty calego sojszu ale z czasem mi sie udalo... Powoli moje stanowisko zmienialo sie na coraz wieksze... Z czasem sojusz stal sie potega militarna i znalazl sie w top10. Przewodniczacy sojuszu poprosil mnie bym stworzyl akademie. Stworzylem i po miesiacu akademia byla za glownym sojuszem tylko 40 miejsc. Wraz z glownym sojuszem znajdowalismy sie w top50 co bylo bardzo trudne taka ilosc pkt zrobic... W tamtych czasach sojusze z czolowek liczyly do prawie 100kk pkt... Tak tez od tamtej pory nauczylem sie jak pomagac w radzie czy tez tworzyc nowy i rozbudowywac szybko sojusz... Potem to tylko kwiestwia czasu byla gdy zdobywalem nowe doswiadczenie i umiejetnosci w prowadzeniu i pomaganiu sojuszowi Wink

Dlatego tez chcialbym pomoc i temu sojuszowi w udoskonaleniu naszej wspolpracy. Pogodzic nasze sprawy prywatne z gra, urlopy, nieobecnosci co jest czestym problemem. Zauwazylem tez ze jestesmy do tylu ze zniszczonymi pkt militarnymi co oznacza ze nasza flota nie jest za bardzo zadowolajaca. Chcialbym pomoc rozwiazac te problemy a takze wiele innych Wink

_________________________________________
No to powinno wystarczyc Wink
Dziekuje za uwage i Pozdrawiam Wink
OptiM4L Wink
Powrót do góry Go down
sir Maximus




Liczba postów : 9
Reputacja : -1
Data przystąpienia : 17/09/2012

NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Re: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty18.09.12 15:02

Witam no to i ja coś do siebie powiem tak jednym z plusów jaki maja moi przednicy jest oczywiście doświadczenie ja tego też mam nie mało gram w ogame praktycznie 8 lat tle że ja gram non stop nie miałem żadnej dłuższej przerw jak urlop na kilka dni osiągnięciami to ja się nie pochwalę bo mało tego było więcej miałem wtop Very Happy Razz grałem na kilku uniwersach aktualnie gam na orionie i 69 wiem jedno ta gra mnie sporo nauczyła i nawet jeśli nie zostanę do rady wybrany zawsze służę swoja wiedzą i pomocą

teraz mam dylemat na kogo zagłosować Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty
PisanieTemat: Re: NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012   NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012 Empty

Powrót do góry Go down
 
NOWE WYBORY RADY DO 22.09.2012
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» głosowanie do 2.07.2012 20:00

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RED DRAGON ORION :: Sojuszowe Info :: Wybory Rady Sojuszu-
Skocz do: