RED DRAGON ORION
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

RED DRAGON ORION

RED DRAGON, OGAME UNI ORION
 
IndeksPortalGalleryLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii

Go down 
AutorWiadomość
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty29.06.12 7:42

Witam, mamy w sojuszu sporo osób, które zaczynają swoją przygodę z Ogame, więc proponuję tutaj pytać o różne rzeczy, związane ze światem gry. Nie wiem czy np. nowi userzy wiedzą co to jest push, bash itp. Jeżeli nie polecam tu pytać, ponieważ łatwiej tu uzyskac odpowiedź niż na forum ogólnym. Pzdr
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty29.06.12 7:55

Push - wysyłanie surowców od słabego gracza do mocniejszego gracza, Bash- atakowanie jedenj planety gracza wiecej niz 6 razy w ciagu 24 h Smile albo na odwrot nie pamietam XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty29.06.12 10:55

chodziło bardziej o pytania, Hupson, ale ok:)
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty29.06.12 20:38

No to mają odpowiedź na przyszłe pytanie XD
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty30.06.12 9:27

ostatnio, największa spamerka, Gedzia, która woli pisać kwadrylion wiadomości do ogółu niż udzielać się tutaj pytała co ma zrobić, gdy atakuje ją obca flota więc czekamy na pytania z tym związane. Cool
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty30.06.12 11:46

włąsnie zajmuje sie tłumaczenie gedzi jak dobrze farmić (dla nowych graczy nie jest to oczywiste), jest ktoś chętny na poradnik?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty30.06.12 20:14

Jak czujesz się na siłach to możesz coś tagiego zrobić. Jak chcesz możemy zrobić jakiś tema t FAQ
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty01.07.12 7:11

No to ja mam kilka pytań.
Pierwsze kiedy rozpocząć starania o zdobycie moona?
Drugie pytanie dotyczące bardziej sprawy wiedzy chyba. Czy jest możliwość żeby się dowiedzieć kiedy ktoś się zaalogował na koncie albo czy siedzi na nim cały czas? Bo ja wiem są koło planet te znaczki ale to też pokazuje kiedy ktoś był skanowany albo atakowany albo własnie sam coś robił.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty01.07.12 9:04

ad. 1. Próby moonowe możesz zaczynać kiedy chcesz, ale trzeba wiedzieć ze najkorzystniejszą i najbardziej opłacalną taktyką jest wymiana kilku strzałów po 700 LMów (choć do końca nie wiem jak jest na tym uni ze złomem, ale tak było na wszystkich innych których grałem), tak więc najlepiej zacząć wtedy, gdy produkcja tych kilku tysi Lekkich Myśliwców (LM) (no chyba że masz szczęście i uda się za pierwszym, drugim razem) nie będzie zbytnim ciężarem dla Twoich stoczni.

ad. 2. W widoku galaktyki masz, obok ikony planety, cyfry, one oznaczają aktywność na danej planecie, lecz jest to aktywność nie tylko gospodarza, lecz też i np wrogie skany, itp. To jest wyznacznik czy ktoś jest aktywny, czy też nie, innego sposobu nie ma, byłoby za łatwo, gdyby można było widzieć czy ktoś jest przed komputerem w danym momencie czy też nie.


Jeśli koło planety widnieje:
- gwiazdka * oznacza to aktywność na planecie/ księżycu (być może jest offline)
- 45 min oznacza to brak aktywności na planecie/ księżycu w ciągu ostatnich 45 minut (wskaźnik ten zawsze wynosi od 15 do 59 minut)
- nic, oznacza to brak aktywności.



@Hupson, mogę się tym zająć, poproszę jakieś info na priv
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty
PisanieTemat: Re: Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii    Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii  Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania odnośnie zasad, regulacji, metod, i strategii
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
RED DRAGON ORION :: Tematy różne-
Skocz do: